Načelnik općine Novi Travnik Refik Lendo čestitao je Dan žena svim građankama Novoga Travnika. Čestitku prenosimo u cijelosti.
Poštovane sugrađanke,
Uvjeren u ostvarenje pozitivnih društvenih kretanja koja će ženi u svakoj životnoj dobi omogućiti dostojan život i rad, upućujem Vam najiskrenije čestitke u povodu Dana žena, Međunarodnog dana žena.
NAČELNIK Refik Lendo





























