Načelnik Refik Lendo čestitao Dan žena

0
2077

Načelnik općine Novi Travnik Refik Lendo čestitao je Dan žena svim građankama Novoga Travnika. Čestitku prenosimo u cijelosti.

Poštovane sugrađanke,

Uvjeren u ostvarenje pozitivnih društvenih kretanja koja će ženi u svakoj životnoj dobi omogućiti dostojan život i rad, upućujem Vam najiskrenije čestitke u povodu Dana žena, Međunarodnog dana žena.

NAČELNIK Refik Lendo