Članovi moto kluba ” Vitezovi MM” razveselili štićenike “DUGA” centra

0
2767

U srijedu su članovi moto kluba “Vitezovi MM” posjetili DUGA centar u Novom Travniku i razvelili štićenike ovog centra.

Motoristi su još jednom pokazali veliku ljudskost i humanost. Članovi moto kluba “Vitezovi MM” donirali su vrijednu sportsku opremu, točnije sportske trenerke  za nastup štićenika iz Duge na Olimpijadi za osobe sa posebnim potrebama u Austriji.

Olimpijada će se održati u Schladmingu od 15.03. do 25.03., a iz Duge će se sudjelovati tri natjecatelja.

Ova donacija od velike je važnosti za naše natjecatelje, te se ovom prilikom zahvaljujem moto klubu “Vitezovi MM” poručuje ravnateljica centra Sonja Jurišić.

17160669_10212000005054398_1027452778_n 17199224_10212000005094399_1839197508_n