Golove za Inter postigli su Marcelo Brozović (3), Antonio Candreva (9) i Mauro Icardi (19, 90), dok su za Fiorentinu zabili Nikola Kalinić (37) i slovenski reprezentativac Josip Iličić (62).

Osim spomenutih Brozovića i Kalinića, na travnjaku su od prve minute istrčala još trojica hrvatskih nogometaša, Ivan Perišić u Interu, te Milan Badelj i Hrvoje Milić u momčadi Fiorentine. Milić je izašao u poluvremenu, a zamijenio ga je srpski reprezentativac Nenad Tomović.

Pred kraj prvog poluvremena gosti iz Firence ostali su na travnjaku s igračem manje, isključen je Gonzalo Rodriguez.

Napoli – Sassuolo 1-1: Striniću 90 minuta, Rog na klupi

Nogometaši Napolija u susretu su 14. kola talijanskog prvenstva još jednom kiksali odigravši samo 1-1 (1-0) na svom San Paolu protiv Sassuola.

Domaće je sjajnim pogotkom u vodstvo doveo Insigne (42), a bod gostima donio je Defrel (82).

U samoj završnici igrači Napolija su pogodili gredu i stativu, no nisu uspjeli ostvariti planiranu pobjedu.

Ivan Strinić odigrao je čitavu utakmicu za Napoli, koji je sada sedmi na ljestvici sa 25 bodova, koliko ima i šesti Torino, dok je Marko Rog i ovu utakmicu odgledao s klupe za pričuve. Sassuolo je ostao 16. sa 14 bodova.