U Novom Travniku 20.01.2017. godine održana je izborna skupština Mladeži HDZ Novi Travnik.
Na izbornoj skupštini bilo je prisutno 40 izaslanika i nekoliko gostiju iz političkog života u Novom Travniku. Prisutni gosti su mladeži zahvalili na dosadašnjem radu, te poželjeli mnogo sreće i uspjeha u budućem radu.
Nakon toga pristupilo se izboru članova OO Mladeži HDZ-a za općinu Novi Travnik.
OO Mladeži HDZ Novi Travnik broji 10 članova, a to su:
Lidija Kasalo, Dragana Lujanović, Katarina Buzić, Dolores Božić, Pamela Jolić, Ivan Legenović, Antonio Valjan, Ivan Brkan, Nikola Milanović i Nenad Krišto.
Naknadno je OO Mladeži održao konstituirajuću sjednicu na kojoj je za predsjednika mladeži OOHDZ u Novom Travniku izabran Nenad Krišto.
Za zamjenike predsjednika mladeži izabrani su: Dragana Lujanović i Pamela Jolić, za tajnika je izabrana Katarina Buzić, dok je rizničar mladeži Antonio Valjan.
Tako je Nenad Krišto naslijedio dosadašnju predsjednicu Mladeži HDZ BiH Novog Travnika gđu Lidiju Kasalo, čije je zalaganje, trud i rad zajedno s mladeži nagrađen sa velikim brojem vijećnika koji dolaze upravo iz redova mladeži HDZ-a.






























