ZRINJSKI – ČELIK 4:0

0
1507

Rapsodija Plemića protiv Čelika

Fantastičnu predstavu priredili su svojim navijačima nogometaši Zrinjskog u kišovitom Mostaru. Plemići su na svom stadionu Pod Bijelim Brijegom svladali ekipu Čelika s visokih 4:0.

Zanimljivo upravo je Čelik posljednja momčad koja je porazila Plemiće u Mostaru i to 2013. godine.

No, ovoga puta gosti iz Zenice nisu imali nikakve šanse protiv razigranih Plemića.

Sjajnu večer Mostaraca najavio je Todorović u 9. minuti lijepim pogotkom iz slobodnog udarca. Za 2:0 u 31. minuti pogađa Petrak nakon asistencije Bilbije, a prije odlaska na odmor Barić postiže treći pogodak za Zrinjski.

Zrinjski u 53. minuti ostaje s igračem manje kada Bibija dobiva crveni karton. No, ni to nije pomoglo Čeliku da zaprijeti Plemićima koji su i s 10 igrača stigli do novog pogotka preko Tomića za konačnih 4:0.

Zrinjski je ovom pobjedom ostao na vrhu s 19 bodova, šest više od Mladosti i Slobode koje imaju i utakmicu manje.

Zrinjski – Čelik 4:0 (Todorović 9, Petrak 31, Barić 40)

Zrinjski: Kozić, Peko, Tomić, Barić, Stojkić, Todorović, Petrak, Jakovljević, Katanec, Mrkaić, Bilbija.

Čelik: Ružić, Šivšić, Hasanović, Popović, Haurdić, Brković, Popović, Pezer, Marković, Pliska, Hrkać.