Prijavite se na “Bučićki maraton” i osvojite vrijedne nagrade

0
4796

Udruga PRONT iz Novog Travnika po prvi put ove godine organizira Bučićki maraton u sklopu manifestacije “Bučićko ljeto 2018”.

Iskreno se nadamo kako će “Bučićki maraton postati tradicionalan, te da će svake godine okupiti sve više trkača i rekreativaca. Staza je dugačka sedam kilometara, a start je na stadionu Neobarje, a trkači će proći cijele Bučiće do pješčare, preko Balića, pored stare Crkve i nazad do stadiona Neobarje.

Biti će to jedinstvena prilika da se upoznaju ljepote ovog novotravničkog kraja, a mi kao organizatori potrudit ćemo se da svake godine nivo utrke podignemo na veću razinu.

Pobjednicima u muškoj i ženskoj konkurenciji pripast će pehar, medalje i nagrada u iznosu od po 250 Km, koje je omogučilo Ožujsko pivo.

Na sudjelovanje na utrci mogu se prijaviti svi zainteresirani,bez obzira dali su rekreativci ili profesionalci, a prijavu možete poslati na mail udrugapront@hotmail.com ili pozivom na broj +387 63 829516.