Večeras je u Domu kulture u Novom Travniku održan Božićni koncert koji je organiziralo Hrvatsko kulturno društvo “Napredak” Novi Travnik.
Već duže vrijeme HKD “Napredak” Novi Travnik organizira tradicionalni Božićni koncert.
Ove godine pored našeg koncerta bilo je još nekoliko vrhunskih koncerata. Imali smo tamburaše, klape… Međutim narod voli čuti svoju glazbu i svoje izvođače. Božićnom svečanom ugođaju svoj doprinos večeras je dalo nekoliko zborova iz naših župa i škola, bendovi Franjevačke mladeži koji su pri župama, Dječji vrtć Novi Travnik i Kulturno- umjetnička društva, kazao nam je Nikola Džambas, predsjednik podružnice HKD “Napredak” Novi Travnik.
Svaka nova godina za nas je kao šamar i ovo veselje pred kraj godine nam razbije taj osjećaj da smo stariji. Božićna zbivanja i sam Božić sa svom svojom radosti donese nam drukčija osjećanja, da dolazi još jedna godina i još jedno veselje, zaključio je Džambas.
































