Na Koševu sedam golova, Mujić postigao čak četiri

1521

Bosna Sema je pobijedila mladu momčad Novog Travnika na Koševu u okviru 28. kola Prve lige FBiH.

Zanimljvo je bilo na Koševu gdje su igrali Bosna Sema i Novi Travnik.

Sarajevski tim je sa visokih 7:0 deklasirao goste i upisao nova tri boda.

Bosna je povela u desetoj minuti kada je Mujić bio siguran sa bijele tačke. Desetak minuta kasnije domaći su udvostručili prednost, a strijelac je ponovo bio Mujić. U 32. minuti domaći su po treći put zatresli mrežu Novog Travnika, a ovaj put pogodio je Oglečevac.

U samom finišu prvog dijela bilo je 4:0 kada je hat-trick upisao Mujić. Na samom početku drugog poluvremena Bosna je postigla i peti gol, a čak svoj četvrti na ovoj utakmici dao je danas fenomenalni Nihad Mujić. Na 6:0 povisio je Murga, dok je konačnih 7:0 u samom finišu utakmice svojim drugim golom postavio Oglečevac. Prva liga, 28. kolo: Bosna Sema – Novi Travnik 7:0