Rutinska pobjeda prvog tima NK Novi Travnik

0
2168

NK Novi Travnik na domaćem terenu rutinski savladao NK Kiseljak

Danas je u Novom Travniku na Gradskom stadionu odigrana utakmica 7.kola Druge lige FBIH Zapad između Novog Travnika i Kiseljaka.

Oko 200-tinjak gledatelja na Gradskom stadionu, moglo je uživati u sjajnoj igri NK Novog Travnika, koji je bez većih problema savladao Kiseljak rezultatom 3-0.

Prvo poluvrijeme gledatelji nisu imali razlog za slavlje jer se na odmor otišlo sa rezultatom 0:0.

U nastavku igre domaći nogometaši prebacuju u brzinu više te golovima Heće, Mamuše i Hodžića dolaze do uvjerljive pobjede nad nogometašima Kiseljaka.

Kapetan Novog Travnika u današnjoj utakmici bio je Beno Miličević koji se pokazao kao istinski lider.

7 01.10.2017 15:30 Donji Vakuf FK Radnik (DV) – FK “VITEZ” 1:2 ODIGRANA

Moramo napomenuti da utakmica 6.kola igrana u Han – Biloj protiv FK Rudara je registrirana za zelenim stolom rezultatom 3:0 u korist NK Novi Travnik tako da naša momčad zauzima 1.mjesto na tablici (16 bodova)sa skorom od 5 pobjeda, jednim porazom i jednom neriješenom utakmicom.

U slijedećem kolu momčad NK Novi Travnik igra u Ključu protiv istoimene momčadi koja je na tablici trenutno na 8.mjestu.