LIGA PRVAKA : PLEMIĆI U BORBI ZA SPAS BIH NOGOMETA!

0
1535

Zrinjski dočekuje Legiju: Nema predaje!

Zrinjski-Mostar@3.-other-logo

Jedini preostali bh. predstavnik u evropskim takmičenjima, mostarski Zrinjski, započet će svoju avanturu u Ligi prvaka.

Od 18.30 sati u Mostaru gostovat će Legija iz Varšave u okviru drugog pretkola.

“Očekuje nas zaista teška utakmica s veoma kvalitetnim protivnikom. Sam podatak da Legia ima pet reprezentativaca koji su igrali na Evropskom prvenstvu dovoljno govori o njihovom kvalitetu. Nadam se da će igrači dati svoj maksimum i da ćemo ostvariti povoljan rezultat”, kazao je trener Zrinjskog Vinko Marinović i dodao:

“Teško je reći koji bi nas rezultat zadovoljio. Sigurno da bismo bili zadovoljni pobjedom, a da ne primimo pogodak. Međutim, vidjet ćemo sve i utakmicu i snagu protivnika kao i naš kvalitet, sve će biti jasnije”. 

Kapiten Pero Stojkić smatra da Zrinjski nije bez izgleda za prolazak dalje.

“Iako je Legia favorit, mislim da i mi imamo određeni kvalitet s kojom se možemo suprostaviti. Vjerujem da će tako biti sutra i kako ćemo izboriti povoljan rezultat”, poručio je Stojkić.