Novotravničanin Kristijan Pantić strijelac u pobjedi MNK Brotnjo

0
2131

U 3. kolu „Lige za opstanak“ Premijer futsal lige BiH, MNK Brotnjo Premier SK svladao je u Čitluku MNK Kaskada iz Gračanice rezultatom 6:3.

Dva gola igrači domaće momčadi postigli su u prvoj minuti. Strijelci za Brotnjo bili su Luka Suton i Anto Galić, a nakon „uraganskog početka“ mrežu Kaskade igrači Brotnja u prvom poluvremenu pogađali su još dva puta.

Prvo je na 3:0 povisio Novotravničanin Kristijan Pantić, nakon čega je drugi pogodak na utakmici postigao Anto Galić.

Pogotkom Avde Huskanovića Kaskada je pred kraj prvog poluvremena smanjila na 4:1, nakon čega su gosti u nekoliko uvodnih minuta drugog poluvremena uspjeli smanjiti na 4:3. Dvostruki strijelac za Kaskadu bio je Seada Buljubašića, no Brotnjo gostima nije dalo šansu za potpuni povratak u utakmicu.

Da bodovi ostanu u Čitluku pobrinula su se dva pojačanja Čitlučana: Luka Suton i Ivan Marković, debitant u dresu Brotnja, koji su postigavši pogotke utakmicu odveli u „mirnije vode“. .

MNK Brotnjo ‘Premier SK’: Medić, Galić, Čilić, Suton, Marković, Ivanković, Dujmović, Prusina, Granić, Nevistić, Pehar, Pantić.

MNK Kaskada: Hodžić, Zelenković, Buljubašić, R. Spahić, Hamidović, Š. Spahić, Husejnović, Okić, Mujčić, Huskanović.